Våra anläggningar BoråsJönköping

Kontakt

Har du någon fråga är du välkommen att kontakta någon i vår personal. Hittar du inte den du söker, vänligen ring vår växel så hjälper vi dig.

Holgers Stugmaterial AB

  • Ruered 10, Kråkered
  • 504 95 Borås

Försäljning Bygg

Torbjörn Larsson
  • Torbjörn Larsson

  • Delägare/Försäljningsansvarig
  • Telefon: 033-25 05 08
  • Email: torbjorn@holgers.se
Magnus Thorstensson
  • Magnus Thorstensson

  • Försäljning Bygg
  • Telefon: 033-25 05 11
  • Email: magnus@holgers.se
Ulf Svedberg
  • Ulf Svedberg

  • Försäljning Bygg
  • Telefon: 033-25 05 12
  • Email: ulf@holgers.se
Per-Ola Gunnarsson
William Larsson
David Hedegärd
Daniel Norström
Peter Olsson

Försäljning Kök & Bad

Birgitta Larsson
  • Birgitta Larsson

  • Delägare / Försäljning Kök & Bad
  • Telefon: 033-25 05 07
  • Email: birgitta@holgers.se
Andreas Zetterström
  • Andreas Zetterström

  • Försäljning Kök & Bad
  • Telefon: 033-25 05 34
  • Email: andreas@holgers.se
Mikael Rydin
Patrik Mandorsson

    Vid allmänna frågor till kök & bad, vänligen maila: inredning@holgers.se

    Försäljning Slöjd

    Robert Amandusson
    • Robert Amandusson

    • Order/Försäljning slöjd & IT-ansvarig
    • Telefon: 033-25 05 44
    • Email: robert@holgers.se
    Hasse Ingemarsson
    • Hasse Ingemarsson

    • Försäljning Skolor/Kommun
    • Telefon: 033-25 05 43
    • Email: hasse@holgers.se
    Jessica Carlén

    Butik

    Theodor Segerblom

    Snickeri

    Transport

    Peter Mohlin
    Patrik Andersson
    • Patrik Andersson

    • Transport och fordonsansvarig
    • Telefon: 033-25 05 78
    • Email: patrik@holgers.se
    Ulrika Krassman
    • Telefon: Ni når våra chaufförer via vår växel 033-25 05 00

    Logistikkoncept

    Lars Eliasson
    • Lars Eliasson

    • Ansvarig Byggvarulogistik
    • Telefon: 033-25 05 51
    • Email: lars@holgers.se
    Stefan Krassman
    Sune Sjökarl
    • Sune Sjökarl

    • Logistikansvarig
    • Telefon: 033-25 05 53
    • Email: sune@holgers.se
    Lotta Klasson
    Filip Hansson
    Melina Grönnelid Larsson
    • Melina Grönnelid Larsson

    • Kök Byggvarulogistik
    • Telefon: 033-25 05 32
    • Email: melina@holgers.se

    Ekonomi / Administration

    Holger Larsson
    • Holger Larsson

    • Delägare/VD
    • Telefon: 033-25 05 05
    Per Larsson
    • Per Larsson

    • Delägare/Inköps- & personalansvarig
    • Telefon: 033-25 05 06
    • Email: per@holgers.se
    Peter Andersson
    Niklas Hansson
    Philip Larsson
    Alfred Appelkvist
    Linda Johansson
    • Linda Johansson

    • Administration/Miljöansvarig
    • Telefon: 033-25 05 63
    • Email: linda@holgers.se
    Rose-Marie Pettersson
    • Rose-Marie Pettersson

    • Leverantörsreskontra
    • Telefon: 033-25 05 64
    • Email: rosi@holgers.se
    Linnea Johansson
    • Linnea Johansson

    • Marknadsansvarig (föräldraledig)
    • Telefon: 033-25 05 69
    • Email: linnea@holgers.se
    Sandra Larsson
    Andrea Forsberg
    Jane Andersson