Våra anläggningar BoråsJönköping

Kontakt

Har du någon fråga är du välkommen att kontakta någon i vår personal. Hittar du inte den du söker, vänligen ring vår växel så hjälper vi dig.

Holgers Stugmaterial AB

  • Ruered 10, Kråkered
  • 504 95
  • Borås
  • Telefon: 033-25 05 00
  • Fax: 033-25 05 01
  • Email: info@holgers.se
  • N57.678, E12.966

Försäljning Bygg

William Larsson
Per-Ola Gunnarsson
Torbjörn Larsson
  • Torbjörn Larsson

  • Delägare/Försäljningsansvarig
  • Telefon: 033-25 05 08
  • Email: torbjorn@holgers.se
Ulf Svedberg
  • Ulf Svedberg

  • Försäljning Bygg
  • Telefon: 033-25 05 12
  • Email: ulf@holgers.se
Peter Olsson
Magnus Thorstensson
  • Magnus Thorstensson

  • Försäljning Bygg
  • Telefon: 033-25 05 11
  • Email: magnus@holgers.se
Hasse Ingemarsson
  • Hasse Ingemarsson

  • Försäljning Bygg
  • Telefon: 033-25 05 16
  • Email: hasse@holgers.se
Philip Larsson
Mathias Gustafsson

Försäljning Kök & Bad

Mikael Rydin
Melina Grönnelid Larsson
  • Melina Grönnelid Larsson

  • Försäljning Kök & Bad
  • Telefon: 033 - 25 05 32
  • Email: melina@holgers.se
Andreas Zetterström
  • Andreas Zetterström

  • Försäljning Kök & Bad
  • Telefon: 033-25 05 34
  • Email: andreas@holgers.se
Birgitta Larsson
  • Birgitta Larsson

  • Delägare / Försäljning Kök & Bad
  • Telefon: 033-25 05 07
  • Email: birgitta@holgers.se
Sandra Larsson FÖRÄLDRALEDIG
  • Sandra Larsson FÖRÄLDRALEDIG

  • Försäljning Kök & Bad
  • Telefon: 033 - 25 05 36
  • Email: sandra@holgers.se

Försäljning Slöjd

Robert Amandusson
  • Robert Amandusson

  • Order/Försäljning slöjd & IT-ansvarig
  • Telefon: 033-25 05 44
  • Email: robert@holgers.se
Niklas Hansson
Jessica Carlén

Butik

Roger Nilzon

Snickeri

  • Telefon: 033-25 05 90, 033-25 05 91 (Göran), 033-25 05 92 (Filip H.)
  • Email: snickeri@holgers.se

Transport

Peter Mohlin
Ulrika Krassman
  • Ulrika Krassman

  • Transporter/Ankommande gods
  • Telefon: 033-25 05 17
  • Email: ulrika@holgers.se
  • Telefon: Ni når våra chaufförer via vår växel 033-250500

Logistikkoncept

Lars Eliasson
Stefan Krassman
Sune Sjökarl
  • Sune Sjökarl

  • Logistikansvarig
  • Telefon: 033 - 25 05 53
  • Email: sune@holgers.se
Lotta Klasson

Ekonomi / Administration

Holger Larsson
  • Holger Larsson

  • Delägare/VD
  • Telefon: 033-25 05 05
Per Larsson
  • Per Larsson

  • Delägare/Inköps- & personalansvarig
  • Telefon: 033-25 05 06
  • Email: per@holgers.se
Jan-Åke Johansson
Tobias Krassman
Linda Johansson
  • Linda Johansson

  • Administration/Miljöansvarig/Växel
  • Telefon: 033-25 05 63
  • Email: linda@holgers.se
Rose-Marie Pettersson
  • Rose-Marie Pettersson

  • Kund- & leverantörsreskontra
  • Telefon: 033-25 05 64
  • Email: rosi@holgers.se
Ulrika Krassman
Sara Granberg
  • Sara Granberg

  • Marknadsansvarig
  • Telefon: 033-25 05 66
  • Email: sara@holgers.se